KURUMSAL YAPIMIZ
Çağ Teknik Bakım ve Tamir Servisi
Firmamız Çağ Teknik, Kahramanmaraş'ta yıllardır her marka cihazlarınıza bakım, tamir ve teknik servis hizmeti veren özel bir servistir. Servis hizmeti sunduğumuz pazar payımız oldukça geniştir.

Çağ Teknik Bakım ve Tamir Servisi, yaptığı tüm işlemlere bir yıl yedek parça garantisi vermektedir, hizmetlerimizde orjinal yedek parça kullanıyoruz, kalitesiz düşük değerde hiçbir parça kullanmıyoruz.

Firmamız Kahramanmaraş merkezde kurulmuş olup; klima, kombi ve beyaz eşya teknik servisi hizmeti sunan sektöründe, " Profosyenel Servis Maksimum " hizmet anlayışıyla tüm müşterilerimize hizmet vermektedir.

Çağ Teknik Bakım ve Tamir Servisi, başta Arçelik, Vestel, Bosh, Profilo, Beko, Ariston, Fellini, Demirdöküm, Daikin, Wıessmann ve bir çok yerli ve yabancı seçkin firmanın ürünlerinin bakım, tamir ve teknik servis hizmetini yapmaktadır.
Çağ Teknik Tüm Hakları Saklıdır
Kahramanmaraş Beyaz Eşya Servisi,Kahramanmaraş Klima Servisi,Kahramanmaraş Kombi Servisi,Kahramanmaraş Petek Temizliği,Arçelik, Beko, Regal, Altus, Siemens, Profilo, Vestel, Kiturami, Bosch